Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Vaše jméno a příjmení
Vaše emailová adresa *
Vaše telefonní číslo
Text Vaší zprávy *
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.

Přeprava rekvizit a materiálu pro hudební produkce a uměleckou show 

Muzikál Popelka na ledě - Ukrajina 2014/2015 - www.PopelkaNaLede.cz

Muzikál na ledě bývá často mylně zaměňován za lední revue, ale s touto ledovou show nemá, kromě ledové plochy, mnoho společného. Rozdíl je značný. Zatímco v ledních revue předvádějí krasobruslaři pouze svá taneční a akrobatická čísla v různých podobách, muzikál na ledě je syntézou rozhlasové pohádky, činohry, hudby, zpěvu, krasobruslení a má svůj nosný příběh, dramaturgii, scénu a především děj.

A právě proto bezesporu patří do kategorie nejnáročnějších projektů v oblasti showbusinessu. Počtem účinkujících, technického a doprovodného personálu, náročností stavby scény, světelného a zvukového parku, obrovského prostoru, na kterém se děj odehrává, se plně vyrovná show obdobného charakteru, např. megakoncertům slavných světových zpěváků a hudebních skupin.

Bomar Spedice s.r.o. byla pro tuto zakázku vybrána z důvodu pro četné zkušeností s podobnými typy přeprav. Kromě přepravy kostýmů, divadelních kulis, scény a dekorací, vyžadovala zásilka i speciální transport pro (v show účinkující) holuby. Za normálních okolnosti, by ukrajinská celní služba dala holuby na 10 dnů do karantény.....

Naši speditéři si poradili se vším a muzikál slavil obrovský úspěch.

Přeprava rekvizity a materiálu pro filmové produkce

Nabízíme služby filmové a dokumentární produkce, televizních a rozhlasových projektů včetně souvisejících činností. Náš servis je flexibilní a s cílem je zajištění rychlou a spolehlivou přepravu rekvizity a materiálu pro filmové produkce . Zajišťujeme komplexní dopravní servis pro tvorbu libovolných filmů, development scénářů a filmovou distribuci, včetně stěhování, skladování a pojištění. Poskytujeme dopravní servis a služby pro zahraniční produkce. 

 

rekvizity

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Vaše jméno a příjmení
Vaše emailová adresa *
Vaše telefonní číslo
Text Vaší zprávy *
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.

Zaujaly Vás naše služby? Poptejte je ještě dnes!

My se Vám ozveme a dohodneme bližší podmínky spolupráce...

Vytvořit objednávku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...