Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Vaše jméno a příjmení
Vaše emailová adresa *
Vaše telefonní číslo
Text Vaší zprávy *
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.

Bomar Spedice - Historie

Vážení obchodní přátelé,

vítejte na stránkách společnosti BOMAR SPEDICE s.r.o. Zajišťujeme pro vás nákladní silniční dopravu a spedici s téměř dvacetiletou historií.

V roce 1993 byla zahájena činnost mezinárodního zasílatelství pod názvem Martina Čobanovová – BOMAR SPEDICE s nabídkou služeb zajištění mezinárodní dopravy, nákladní silniční dopravy do/z Ruska a všech bývalých států Sovětského svazu.

V roce 1997 jsme rozšířili naši činnost o přepravy celokamionových nákladů na Balkán. Začali jsme provozovat také obousměrnou sběrnou linku nákladní silniční dopravy do Rumunska, Bulharska a Turecka.

V roce 2001 došlo ke změně právní formy a vznikla společnost BOMAR SPEDICE s.r.o. a rozšířili jsme působení o nákladní silniční dopravu do/z Polska.

V roce 2003 jsme doplnili náš kolektiv a rozšířili působnost spedice a nákladní silniční dopravy na celou EU a transporty mezi EU a Asií. Zajistíme vám přitom personálně i technicky přepravu všech typů zboží.

Jsme spolehlivá česká firmy bez zahraničního kapitálu stavějící na odbornosti, zkušenostech a spolehlivosti. Vždy přitom klademe maximální důraz na vaše potřeby a přání.

Kontaktujte nás a my se staneme aktivními pomocníky při naplňování vašich obchodních aktivit a úspěchu.

Martina Čobanovová a Ing. Manol Čobanov 
jednatelé společnosti

Zaujaly Vás naše služby? Poptejte je ještě dnes!

My se Vám ozveme a dohodneme bližší podmínky spolupráce...

Vytvořit objednávku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...